Tisztelt Felhasználók!
Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026.02.24.-től kezdődően a videófeltöltés-, valamint módosítás szolgáltatásunk átmenetileg szünetel, de a már korábban feltöltött videók továbbra is megtekinthetők maradnak. Munkatársaink mindent megtesznek annak érdekében, hogy az átállás a lehető legrövidebb időn belül, zökkenőmentesen megtörténjen.

Az átállás során Önnek nincs teendője, a meglévő tartalmak az új rendszer indulását követően változatlanul továbbra is elérhetők lesznek.

Az átmeneti időszakra türelmét és megértését kérjük.

Klíma és klímadimenziók bevezetése az e-learning rendszerekbe

367

Klíma és klímadimenziók bevezetése az e-learning rendszerekbe


Az előadás az Agria Media 2008 és az ICI-8 Információtechnikai és Oktatástechnológiai Konferenciára és Kiállításon hangzott el.

More Less


Agria Media 2008 and ICI-8 Information Technology and Education Technology Conference and Exhibition

Information science, Information systems, Education, Adult education, Computer-assisted education, Information technology, On-line information services

felsőoktatás, elektronikus tanulási környezet, e-learning, információs és kommunikációs technológiák

Dr. Gyöngyi Bujdosó (lecturer)

15:35

28 October, 2008

László Czeglédi

22 November, 2010

367
<iframe width="480" height="385" src="//videotorium.hu/en/embed/2273" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>