Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026.02.24.-től kezdődően a videófeltöltés-, valamint módosítás szolgáltatásunk átmenetileg szünetel, de a már korábban feltöltött videók továbbra is megtekinthetők maradnak. Munkatársaink mindent megtesznek annak érdekében, hogy az átállás a lehető legrövidebb időn belül, zökkenőmentesen megtörténjen.
Az átállás során Önnek nincs teendője, a meglévő tartalmak az új rendszer indulását követően változatlanul továbbra is elérhetők lesznek.
Az átmeneti időszakra türelmét és megértését kérjük.
Rendezetlen fehérjék komplexeinek vizsgálata szekvenciális, szerkezeti és funkcionális szempontból
269
Rendezetlen fehérjék komplexeinek vizsgálata szekvenciális, szerkezeti és funkcionális szempontból
Channels Bioinformatika 2017 Categories Bioinformatics Contributors László Dobson (lecturer) Recording length 10:14 Date of recording 10 November, 2017 Uploaded by Videotorium admin Date of uploading 18 November, 2017 Number of views 269